Informacje o usługach

Nie, pozyskujemy jedynie realnych użytkowników. Żadna z usług nie jest realizowana za pomocą botów.

Owszem, oferujemy taką usługę. Wystarczy, że zaznaczysz opcję stopniowego dodawania.

Użytkownicy, których pozyskujemy to prawdziwi ludzie i czasami może się zdarzyć, że polubienie/obserwacja może zniknąć, aczkolwiek wszystko jest na bieżąco nadrabiane. Finalnie otrzymasz tyle, ile zamówiłeś.

Każde zamówienie jest realizowane tak szybko jak to tylko możliwe. Nasza praca rozpoczyna się wraz z zaksięgowaniem wpłaty, a my od razu przystępujemy do realizacji! Pracujemy 24/7, aby zapewnić jak najlepszą jakość oferowanych usług.

Jedną usługę można rozbić na większą ilość linków. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt na [email protected] lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Najprawdopodobniej zamówienie nie uzyskało statusu „zrealizowane„, a to oznacza, że nasza praca nad tym zamówieniem nadal trwa. Prosimy o cierpliwość. W przypadku jeśli zamówienie nie zostało zrealizowane w całości, a status zamówienia zmienił się na „zrealizowane„, prosimy o kontakt na adres [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy.

Informacje o płatnościach

Płatności obsługuje serwis CashBill. Zapłacić za usługę możesz za pomocą Przelewu lub Paypal.

Jasne, wystarczy do nas napisać [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy.

Informacje o firmie

Tak, jesteśmy legalną firmą zarejestrowaną w Polsce.

Od 2015 roku świadczyliśmy tego typu usługi na allegro, jednak po wprowadzeniu nowego regulaminu wszystkie aukcje zostały „zbanowane”, przez co byliśmy zmuszeni do przeniesienia na własną stronę.